Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Aksaray Eskil ilçesinde Kaputaş Yaylası’nda jandarma ekipleri kenevir operayonu düzenledi. Operasyon kapsamında AK Partili Eskil Belediye Meclis üyesi Abdullah G.’ye ait olan arazinin de bulunduğu mısır koçanları arasına gizlenmiş 483 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Tarla sahiplerinin evinde yapılan aramada ise 10 kilo 300 gram kubar esrar maddesi bulundu. Bir gün gözaltında tutulan şüpheliler serbest bırakıldı
Eskil ilçesinde Kaputaş Yaylası’nda bulunan mısır tarlalarında kenevir bitkisi yetiştirilerek kubar esrar üretimi ve uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit edildi.
3 kişiye ait olduğu belirlenen aralarında AK Parti Eskil Belediye Meclis Üyesi Abdullah G.’ye ait olan arazinin de bulunduğu mısır koçanları arasına gizlenmiş 483 kök kenevir bitkisi, tarla sahiplerinin evinde yapılan aramada ise 10 kilo 300 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.
……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337505/ak-partili-isme-uyusturucu-operasyonu-supheliler-serbest-birakildi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337505/ak-partili-isme-uyusturucu-operasyonu-supheliler-serbest-birakildi

Leave a Comment