Posted on: 14 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 20 yaşındaki A.Y. isimli genç kız, Alipaşa Mahallesi’nde gizlice lüks bir sitenin bahçesine girdi. A.Y. iddiaya göre binalardan birinin sığınağına geçti. Sığınakta 3 gün kaldığı öne sürülen A.Y. kendinden geçmek üzereyken bulundu.
ÇIĞLIK ATINCA FARK EDİLDİ
Genç kızın çığlıklarını duyan site sakinlerinin ihbarıyla olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi yapılan A.Y.’ye su ve yemek verildi. Ambulansla Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç kız, tedavisinin ardından taburcu edildi. A.Y. kadın sığınma evine gönderildi. Öte yandan genç kızın ailesinden ayrı yaşadığı öğrenildi.
KAYNAK: İHA…

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12376272/akillara-durgunluk-veren-olay-siginakta-3-gun-kalan-genc-kiz-cigliklar-atinca-bulundu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12376272/akillara-durgunluk-veren-olay-siginakta-3-gun-kalan-genc-kiz-cigliklar-atinca-bulundu

Leave a Comment