Posted on: 16 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve millet ittifakının ’emperyalizmin maşası’ olduğunu savundu.

Fotoğraf: AA

Bahçeli, partisinin Konya’daki ‘2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net’ mitinginde konuştu. Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

* Vakit, an ve an yaklaşmakta çember daralmaktadır. Bizim adayımız belli, kararımız nettir! Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

* Zillet ittifakı, baştan ayağı yanlıştadır ve bu ittifak Türkiye’nin önüne koyulmuş takoz partileridir. Bunların geçim kapıları yalandır dedikodudur iftiradır. Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar, büyümesinden rahatsızlık duyuyorlar.

* Haçlıların ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/bahceliye-gore-kilicdaroglu-emperyalizmin-masasi-turkiyenin-onunu-kesmek-istiyorlar/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/bahceliye-gore-kilicdaroglu-emperyalizmin-masasi-turkiyenin-onunu-kesmek-istiyorlar/

Leave a Comment