Posted on: 9 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

HP tarafından fonlanan televizyon kanalı KRT TV canlı yayınına konuk olan CHP’li eski Milletvekili Ensar Öğüt, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hafız olduğunu söyledi.

“AYETLERİYLE BİRLİKTE EZBERE BİLİYOR”

Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Başkanı olduğu dönemde umreye gittiğini belirten Öğüt,  “İbadetini yapar. Ben hacca gittiğimde yanına gittiğimde inanın samimi söylüyorum Kuran-ı Kerim’i ezbere biliyor. Ayetleriyle birlikte ezbere biliyor.” dedi.

“BÜTÜN TÜRKLER ALEVİDİR”

“Bu kadar mütevazı bir insan namazını da kılıyor, ibadetini yapıyor.” ifadelerini kullanan Öğüt,  “Alevi diyorlar. Bütün Türkler Alevidir. Aleviler Muaviye’ye karşı olan Müslümanlardır. Bu Müslümanlar ibadetini camide de yaparlar cemevinde de yaparlar.” diye konuştu.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/chpli-eski-milletvekili-ensar-ogut-kilicdaroglu-bir-hafiz-kuran-i-kerimi-ayetleriyle-birlikte-ezbere-biliyor-haber-420377

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/chpli-eski-milletvekili-ensar-ogut-kilicdaroglu-bir-hafiz-kuran-i-kerimi-ayetleriyle-birlikte-ezbere-biliyor-haber-420377

Leave a Comment