Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Hayvanlar aleminde yaşanan ilginç olaylar sosyal paylaşım sitelerinde ilgi görmeye devam ediyor. Son olarak aynı kümeste yaşayan horoz ile tavuk arasında yaşlananlar “İşte gerçek aşk” notuyla paylaşılıyor.
HOROZU KAFESE KAPATTI
Paylaşılan videoda horoz, aynı kümeste yaşadığı tavuğun yanından alınıp kafese kapatılıyor. Kafesin kapısını horozun çıkmaması için birçok noktadan kilitleyen sahibi, daha sonra neler yaşandığını kayıt altına almak için tavuğu o noktaya bırakıyor.
KİLİTLİ NOKTALARI TEK TEK AÇTI
Büyük bir azimle horozun kapatıldığı kafesin kilitli noktalarını gagasıyla tek tek açan tavuk, sonunda amacına ulaşıyor. Bu anlara ilişin video kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Horoz ile ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/video/12338380/gulumseten-goruntu-tavugun-horoz-icin-yaptigi-yurekleri-isitti

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/video/12338380/gulumseten-goruntu-tavugun-horoz-icin-yaptigi-yurekleri-isitti

Leave a Comment