Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

150 Günde 150 Proje” projesi kapsamında çalışmalarına devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Kartal Yakacık Stadı ve Cevizli Yaşam Merkezi’nin temel atma törenlerini geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Tören CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Onursal Adıgüzel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Kartalspor altyapı oyuncularının katılımlarıyla gerçekleştirildi. FIFA onaylı futbol sahasıyla, İBB Kartal Yakacık Stadı, TFF 2. ve 3. lig müsabakalarına ev sahipliği yapabilecek.
“150 GÜNDE 150 PROJE’ SAYISINI AŞACAĞIZ”Temel atma töreninde konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 150 Günde 150 Proje maratonu hakkında bilgi vererek, “Bugün Kartal’a iki tesisi birden başlatmanın ve çok yakın bir zamanda da hem Kartal’a hem İstanbul’a kazandıracak olmanın keyfini ve mutluluğunu yaşıyorum. İstanbul’da ihtiyacı olan ne ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337712/istanbula-deger-ve-kalite-katacagiz

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337712/istanbula-deger-ve-kalite-katacagiz

Leave a Comment