Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

AK Partili ABB Eski Belediye Başkanı Melih Gökçek ‘DP Genel Merkez binasının bulunduğu araziyi sanayi atık bölgesi ilan etmişti. AK Parti’de ABB koltuğundan istifa ettirilen Melih Gökçek ile Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt arasında ‘imar’ kavgası devam ediyor. 
MELİH GÖKÇEK VE CEMAL ENGİNYURT BİRBİRİNE GİRDİSosyal medya platformu Twitter hesaplarından birbirlerine ağır ifadelerle sataşan ve karşılık veren Melih Gökçek ile Cemal Enginyurt arasından kavga bugün yeniden alevlendi. Gökçek, Enginyurt’un bugün hakkında attığı yeni tweet sonrası sert ifadelerle karşılık vermişti.
MELİH GÖKÇEK: ÖZAL’IN MİRASINI SİZE PEŞKEŞ ÇEKMEDİMCemal Enginyurt’a tepki gösteren Melih Gökçek, sosyal medya platformu Twitter hesabından, Enginyurt’un DP Genel Merkezi binası arazisinin imarının Gökçek tarafından ‘sanayi atık alanı’ olarak çevrildiğini anlattığı videosunu paylaşarak, “Gökçek, Özal’ın mirasının size ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12342622/melih-gokcek-ile-cemal-enginyurt-arasinda-ozalin-mirasi-kavgasi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12342622/melih-gokcek-ile-cemal-enginyurt-arasinda-ozalin-mirasi-kavgasi

Leave a Comment