Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye’de öğrenim görmeye gelen yabancı uyruklu öğrencilerin problemlerine ilişkin bir basın açıklaması yapan Saadet Partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Taner Keleş, önemli değerlendirmelerde bulundu. Yapılan basın açıklaması yerel medya mensupları tarafından yoğun ilgiyle takip edildi. Yabancı uyruklu öğrencilerin kimi zaman bedensel ağır işlerde çalışmak zorunda kaldığının altını çizen Taner Keleş, Saadet Partisi iktidarında hiçbir üniversite öğrencisinin sorunu olmayacağını dile getirdi.
“SAADET PARTİSİ İKTİDARINDA HİÇBİR ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİMİZİN SORUNU OLMAYACAKTIR”Yabancı uyruklu öğrencilerin problemlerine ilişkin fikri takipte bulunan Saadet Partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Taner Keleş, “Yabancı uyruklu öğrenciler, yerel öğrencilerden daha fazla sorun yaşamakta ve daha sık davranış bozukluğu göstermektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerle ilgili yapılan çalışmalarda göze çarpan sorunlarda hangisinin daha etkili olduğu farklılık arz etmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin temel ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337705/okuyabilmek-icin-agir-islerde-calisiyorlar

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337705/okuyabilmek-icin-agir-islerde-calisiyorlar

Leave a Comment