Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada annemi kucaklamak sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, sorunların ve sıkıntıların artacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada annemi kucaklamak gördüyseniz:

  • Ateşe yaklaşırken yanıcı veya yakıcı madde taşımadığınızdan emin olmanızda fayda var.

Rüyada annemi dövüyordum herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere alamet eder.

Rüyada annemi kaçırdılar bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına alamet eder.

Rüyada annemi kaybettim yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, patron olunacağına yorulur.

Rüyada süt annemi gördüm kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada annemi öldürmüşler daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına işarettir.

Rüyada annemi bulamadım işlerinden feragat edeceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada annemi üzmek geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Rüyada annemi korumak başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına işaret etmektedir.

Leave a Comment