Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada başkasının nişan bozduğunu görmek kariyer sahibi olacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının nişan bozduğunu gördüyseniz:

  • Herşey yoluna gireceği için çok fazla tepki vermemenizde fayda var.

Rüyada başkasının nişan bozduğunu görmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada nişan bozduğunu duymak fikirlerinin amacına ulaşacağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına rivayet eder.

Rüyada birinin nişan bozduğunu görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, ömrün uzun olmasına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının orucunu bozduğunu görmek moralinin her zaman yerinde olacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişan bozduğunu görmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının oruç bozduğunu görmek kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının nişan yüzüğünü görmek yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının nişan töreni görmek durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Leave a Comment