Posted on: 8 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada birinin seni istediğini görmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, çok para kazanacağına inanılır.

Rüyada birinin seni istediğini gördüyseniz:

  • Herkesin yararına değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada birinin seni istediğini görmek hayırlı haberler alınacağına, sahip olacağı malın faazlalığına işarettir.

Rüyada ünlü birinin seni istediğini görmek yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık birinin seni istediğini görmek bundan hayır göreceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birisinin seni öldürmek istediğini görmek kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada biri seni öldürmek istediğini görmek eşlerin arasına kara kedi gireceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine işarettir.

Rüyada birinin son istediğini yapmak sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin et istediğini görmek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına delalet eder.

Rüyada birinin ev almak istediğini görmek zor ve stresli günler geçireceğine, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına rivayet etmektedir.

Leave a Comment