Posted on: 9 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada birinin size silah sıktığını görmek her koşulda allah yolundan yürüyeceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, son model arabaya sahip olacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin size silah sıktığını gördüyseniz:

  • Akıllı hamleler yapmanız gerekiyor.

Rüyada birinin size silah sıktığını görmek bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin silah sıktığını duymak çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine işarettir.

Rüyada ölü birinin silah sıktığını görmek ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin silah sıktığını görmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, iş sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada birinin sana silah sıktığını görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine işaret eder.

Rüyada birinin silah sıktığını görmek son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada birinin havaya silah sıktığını görmek huzura ve rahata kavuşacağına, kesesinin dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin silah sıktığını görmek uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına delalettir.

Leave a Comment