Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada burnun üstünün kıllanması üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, ondan faydalanacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına delalet eder.

Rüyada burnun üstünün kıllanması gördüyseniz:

  • Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor.

Rüyada burnun üstünün kıllanması hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnun üstünün kanaması uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada burnun yamulması zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına işarettir.

Rüyada burnun küçülmesi dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına yorulmaktadır.

Rüyada burnun şişmesi uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca işaret etmektedir.

Rüyada burnun kesildiğini görmek eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada burnun büyüdüğünü görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, yönetici makamına geleceğine inanılır.

Rüyada ağzın burnun kanaması kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Leave a Comment