Posted on: 7 Ekim 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada hastanede uyumak ailesini utandırmayacağına, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada hastanede uyumak gördüyseniz:

  • Kelimelerinizi dikkatli seçmeniz istediğinizi almanızı sağlayabilir.

Rüyada hastanede çalişmak maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada hastanede kavga sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, refah düzeyinin artacağına işarettir.

Rüyada hastanede su içmek kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hastanede kusmak el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, ferahlayacağına delalettir.

Rüyada hastanede korkmak kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastanede düşmek çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine delalettir.

Rüyada hastanede uğraşmak kendisini eve kapatacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hastanede kalabalık hep onlara layık olmaya çalışacağına, makama ve rızka sahip olacağına işaret eder.

Leave a Comment