Posted on: 9 Ekim 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada idrar boşaltmak başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine tabir olunur.

Rüyada idrar boşaltmak gördüyseniz:

  • Güzel bir davet, teklif ya da seyahat şansı söz konusu olabilir.

Rüyada idrar bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, anne baba dualarının alınacağına rivayet eder.

Rüyada koyu idrar edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada bol bol idrar yapmak eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada çiş idrar görmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına delalettir.

Rüyada ele idrar değmesi zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine delalettir.

Rüyada idrar çıkarmak hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine işaret eder.

Rüyada mor idrar yapmak eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, hayatının bir anda renkleneceğine alamet eder.

Rüyada idrar lekesi güzel fırsatların elde edileceğine, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına delalettir.

Leave a Comment