Posted on: 8 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kurum görmek ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine işarettir.

Rüyada kurum gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, türlü hoşluklar da yüzünü gösterebilir.

Rüyada kurum başkanı kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada is kurum görmek aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurum görmek onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve kurum dökülmesi hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, çok başarılı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada kurum temizlemek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına delalet eder.

Rüyada bacadan kurum dökülmesi sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına rivayet eder.

Rüyada bir kurum başkanı görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada üzerine kurum dökülmesi en küçük sorunda parlayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına rivayet eder.

Leave a Comment