Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada merdivene çıkıp inmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdivene çıkıp inmek gördüyseniz:

  • Ev ya da aileyle ilgili problemler stres yaratabilir.

Rüyada merdivene çıkıp inmek saygınlığını yitireceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine delalettir.

Rüyada merdivene çıkıp düşmek çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına, hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada tahta merdivene çıkıp inmek kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada merdivene kusmak iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivene sıkışmak uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kapanan kapıların açılacağına delalettir.

Rüyada merdivene binmek kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına alamet eder.

Rüyada dar merdivene çıkmak itibarını zedeleyeceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada merdivene yatmak ettiği duaların allah katında kabul göreceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine rivayet eder.

Leave a Comment