Posted on: 15 Ekim 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada ölüyü sandığa koymak hayatının afiyette geçeceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüyü sandığa koymak gördüyseniz:

  • Kendinizi sıkıntıya sokmayacak kadar fedakarlık etmelisiniz.

Rüyada ölüyü sandığa koymak yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sandığa para koymak gelirinin sürekli olacağına, içini açmaya karar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sandığa saklanmak ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sandığa eşya koymak dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sandığa girmek hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine işaret eder.

Rüyada ölüyü güler yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada bir ölüyü saklamak platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada ölüyü kel görmek büyük işlere imza atacağına, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Leave a Comment