Posted on: 2 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sıva yemek başarısının düşeceğine, mal edineceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına işarettir.

Rüyada sıva yemek gördüyseniz:

  • sorumluluklar üstlenmiş olabilirsiniz.

Rüyada bir eve sıva yapmak maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada sıva sıvamak işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada eve sıva yapmak daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sıva yemek duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına delalettir.

Rüyada duvardan sıva dökülmesi karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada binaya sıva yapmak esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, oldukça büyük başarılara inanılır.

Rüyada sıva yapmak ne demek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, çok büyük özgüven kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara sıva yapmak maddi zararını karşılayacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine inanılır.

Leave a Comment