Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada siyah böğürtlen tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, geçim derdi çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada siyah böğürtlen gördüyseniz:

  • Akışa bırakılması gereken şeylerin zorlanmamasında fayda var.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek gönül hoşluğu içinde olacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına işaret eder.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına işaret eder.

Rüyada siyah siyah köpek görmek rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah yılan ve siyah köpek görmek maddi olarak büyüyeceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah kusmak her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah fil iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, spora başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah top yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine delalet eder.

Leave a Comment