Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada süsen öküz görmek stresli bir ortama gireceğine, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada süsen öküz gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda güç mücadeleleri veya şov yapan kişilerle uğraşılar söz konusu olabilir.

Rüyada süsen öküz görmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada süsen dana görmek kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, üzeceğine delalet eder.

Rüyada süsen inek görmek hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, dileklerinin de kabul olacağına işarettir.

Rüyada süsen koç görmek bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada süsen çiçeği görmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, özlemelerin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada süsen koyun görmek yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada öküz koşmak kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, hanesindeki rızkın da artacağına işarettir.

Rüyada sarı öküz sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine inanılır.

Leave a Comment