Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada tanıdık genç bir kızı görmek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık genç bir kızı gördüyseniz:

  • Biraz öz hesaplara göz atın.

Rüyada tanıdık genç bir kızı görmek zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına işarettir.

Rüyada tanıdık genç bir kızı öpmek hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına işaret eder.

Rüyada genç bir kızı öpmek çok başarılı işlerin altına imza atacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine inanılır.

Rüyada genç bir kızı yıkamak hayatının da kolaylaşacağına, bir daha kopmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada genç bir kızı görmek uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine işaret eder.

Rüyada bir genc kızı hamile görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada genc kızı olduğunu görmek yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdık genç görmek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına delalet eder.

Leave a Comment