Posted on: 19 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye’de başta ekonomi ve adalette yaşanan kriz günden güne derinleşirken 2023 seçimlerine ise sayılı günler kaldı. Seçim tarihi hakkında Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan seçim tarihine ilişkin bir değerlendirme geldi.
“Milletimiz şunu bilsin; problem olarak Türkiye gündemine gelip de üzerine çalışmadığımız hiçbir konu yok.” diyen Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, seçim tarihinin de biraz erken olacağı kanaatinde olduğunu belirtti.
Karamollaoğlu’nun ilgili konuşması şöyle:
“SEÇİMİN BİRAZ ERKEN OLACAĞI KANAATİNDEYİM”“Milletimiz şunu bilsin; problem olarak Türkiye gündemine gelip de üzerine çalışmadığımız hiçbir konu yok. Belki topluma anlatmakta şu anda aktif gözükmeyebiliriz. Tamamı hakkında raporlarımız var. Seçimin biraz erken olacağı kanaatindeyim. 14 Mayıs’ı bunlar sanki 1950’nin tekrarı mahiyetinde düşünürler diye zannediyorum.”
Fatih Altaylı canlı yayınında ‘af’ için çarpıcı sözler! ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12402318/secim-biraz-erkene-cekilecek-iste-gundeme-getirilen-tarih

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12402318/secim-biraz-erkene-cekilecek-iste-gundeme-getirilen-tarih

Leave a Comment