Posted on: 11 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Dünya Kız Çocukları Günü, 2012 yılında Birleşmiş Milletler tarafından alınan bir kararla, kutlanmaya başlanmıştır. Bu özel ve anlamlı günde en güzel mesajlar ile sözler araştırılıyor. İşte 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü sözleri ve mesajları! 2022 Dünya Kız Çocukları Günü anlamlı sözler!..
11 EKİM DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ SÖZLERİ VE MESAJLARI!
Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun. Çocuklarımızı seviyor ve gelecekte iyi bireyler olmaları için çalışıyoruz…
Kız çocuklarının eşitçe eğitim alabildiği, ayrımcılığa maruz kalmadığı, hayatları boyunca kendi kararlarını alabildiği bir dünya diliyoruz.
Güçlü kızlar, güçlü yarınlar demektir. Dünya, hayallerini gerçekleştiren kız çocukları ile güzelleşecek.
Bana ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12352216/11-ekim-dunya-kiz-cocuklari-gunu-sozleri-ve-mesajlari-2022-dunya-kiz-cocuklari-gunu-anlamli-sozler

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12352216/11-ekim-dunya-kiz-cocuklari-gunu-sozleri-ve-mesajlari-2022-dunya-kiz-cocuklari-gunu-anlamli-sozler

Leave a Comment