Posted on: 13 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

AFAD’dan yapılan açıklamaya göre, “Deprem Dairesi Başkanlığı veri tabanında yapılan değişiklik sebebi ile bu gece 00.00’dan itibaren büyüklüğü 1, 0 üzerinde olan depremler Twitter adresimiz üzerinden ‘test amaçlı’ yayımlanacaktır” mesajı paylaşıldı.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı’nın veri tabanında yapılan değişiklik sebebi ile bu gece 00.00’dan itibaren büyüklüğü 1, 0 üzerinde olan depremlerin Twitter adresleri üzerinden “test amaçlı” yayımlanacağını açıkladı.
AFAD’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şunlar kaydedildi:
“Deprem Dairesi Başkanlığı veri tabanında yapılan değişiklik sebebi ile bu gece 00.00’dan itibaren büyüklüğü 1, 0 üzerinde olan depremler Twitter adresimiz üzerinden ‘test amaçlı’ yayımlanacaktır. Takipçilerimizin dikkatine sunarız.”…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12374548/afaddan-deprem-testi-uyarisi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12374548/afaddan-deprem-testi-uyarisi

Leave a Comment