Posted on: 13 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Bölge Haber Ajansı” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Yaklaşan seçim çalışmaları neticesinde CHP 81 il ve ilçe hazırlıklara devam ediyor. CHP Parti Okulunun başlattığı sokak örgütlenme modelini hayata geçirmek üzere Kavaklıdere CHP İlçe Örgütü eğitimlere başladı. Mahallelerde 400 seçmene göre öbekler oluşturup bu öbeklere bir sorumlu atayarak seçim çalışmaları yapılmasını öngören bu model ile ilgili öbek sorumlularına eğitimler verilmeye başlandı. Geçtiğimiz gün öbek sorumluları ve partililerle bir araya gelen Başkan Gülhan, seçim çalışmalarının gidişatı ve eğitimlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Seçime emin adımlarla yürüdüklerini belirten Başkan Gülhan yaptığı açıklamada;” Geçtiğimiz gün
Muğla İl Başkanımız Adem Zeybekoğlu, Muğla il başkan yardımcımızla birlikte Kavaklıdere’de öbek sorumlularıyla birlikte sokak örgütlenmesi ile ilgili çalışma yürüttük. Gidişatla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Aylık planlamalarımızı yaptık. Güncel sorunlara değindik ve gerekli adımları atmaya başladık.  2023 seçimlerine çok az kaldı. Herhangi bir hata istemiyoruz. Bu yüzden seçim çalışmalarını titizlikle yürütüyor, emin adımlarla ilerliyoruz. Kararlıyız, kazanacağız.”şeklinde konuştu.

Kaynak :
https://bolgehaberajansi.com.tr/baskan-gulhan-emin-adimlarla-ilerliyoruz-kararliyiz-kazanacagiz/

Leave a Comment