Posted on: 11 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü yasa teklifinin ardından anayasa çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi.
“Sayın Erdoğan, başörtü çözüldü diyorsan çözülmüştür.” diyen Cemal Enginyurt, “Sen esas konuya gel. Şekere, süte, yumurtaya, tereyağı ve en önemlisi motorine 1 haftada 5. kez zam geldi.” dedi.
Demokrat Partili Cemal Enginyurt, sosyal medya platformu Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenip ‘esas soruna’ dikkat çekti.
Cemal Enginyurt’un paylaşımı şöyle:
“Sayın Erdoğan, başörtü çözüldü diyorsan çözülmüştür. Sen esas konuya gel. Şekere, süte, yumurtaya, tereyağı ve en önemlisi motorine 1 haftada 5. kez zam geldi. Zamlar zulme dönüştü. Eve et girmez, çocuklar mama bulamaz oldu. Biz çözeriz mi demiştin? Çözdün! Millet çözüldü.”…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12350744/cemal-enginyurttan-dikkat-ceken-basortusu-cikisi-erdogan-cozmustur

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12350744/cemal-enginyurttan-dikkat-ceken-basortusu-cikisi-erdogan-cozmustur

Leave a Comment