Posted on: 10 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul’da, 8 Eylül günü saat 18.15 sıralarında Beylikdüzü’nde bir alışveriş merkezinin terasında insanı şoke eden bir olay meydana geldi.

TELEFONA BAKIP KORKULUKLARA ÇIKTI

TELEFONA BAKIP KORKULUKLARA ÇIKTIDHA’da yer alan habere ve edinilen bilgiye göre, alışveriş merkezinin terasında bekleyen Kader Yıldız (25), telefonuna baktıktan hemen sonra terasın korkuluklarına çıktı.

KIYAFETİNDEN TUTUP KURTARMAYA ÇALIŞTI

KIYAFETİNDEN TUTUP KURTARMAYA ÇALIŞTIÇevredekiler Kader Yıldız’ı fark ederek yanına geldi. Kader Yıldız aşağı sarktığı anda, yanına gelen kişi kıyafetinden tutarak kurtarmaya çalıştı.

ÖNCE ÇATIYA SONRA ZEMİNE DÜŞTÜ

ÖNCE ÇATIYA SONRA ZEMİNE DÜŞTÜAncak Kader Yıldız, kıyafetinin çıkması ile birlikte önce aşağıdaki kafeteryanın çatısına sonra da zemine düştü.

MÜDAHALELERE RAĞMEN CAN VERDİ

MÜDAHALELERE RAĞMEN CAN VERDİİhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırılan Kader Yıldız, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

BEŞ AY ÖNCE NİŞANLANMIŞTI

BEŞ AY ÖNCE NİŞANLANMIŞTIKader Yıldız’ın 5 aylık nişanlı olduğu öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Öte yandan olay anı güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

OLAY ANI KAMERAYA YANSIDI

OLAY ANI KAMERAYA YANSIDIGörüntülerde, Kader Yıldız’ın cep telefonuna baktıktan hemen sonra terasa çıktığı ve sarktığı görüldü. Terastakiler ise Kader Yıldız’ı tutmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

Kaynak :
https://www.haberturk.com/cep-telefonuna-bakti-avm-de-korkunc-son-son-dakika-haberler-3527792

Leave a Comment