Posted on: 14 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Zeytinburnu Millet Bahçesi ve Buz Adası açılıyor. Törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları…

İlçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımız tarafından beğeni ile karşılandığına inanıyorum.

Her millet bahçesi gibi burada da bir kütüphanemiz bulunmaktadır. Millet Bahçemizin ilk günden itibaren vatandaşlarımız tarafından sahiplendiğini görüyoruz.

Dün akşam Kazakistan’dan geldim, ondan önce Semerkant’taydım. Ardından inşallah G-20 zirvesine katılacağız. Bizim bu gidişlerimiz, birilerinin gidişlerine benzemez.

Milletimizin özellikle, millet bahçeleri yatırımlarını özellikle AK Parti iktidarıyla tanıdıklarını ifade etmek isterim.

Şehitlerimizin ve gazilerimizin bize emanati olan bu vatanı yatırımlarımızla donattığımız gibi, kanlarımızla da sulamAmızı bildiğimizin en son örneği 15 Temmuz’dur. Fatih’in milletimize yadigarı İstanbul, tüm dünyanın gözde şehridir.

……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/cumhurbaskani-erdogan-zeytinburnu-millet-bahcesi-ve-buz-adasi-acilis-toreninde-konusuyor-canli-yayin-haber-421301

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/cumhurbaskani-erdogan-zeytinburnu-millet-bahcesi-ve-buz-adasi-acilis-toreninde-konusuyor-canli-yayin-haber-421301

Leave a Comment