Posted on: 19 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna-Hersek’in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç’i vefatının 19’uncu yıl dönümü nedeniyle bir mesaj paylaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında “Halkına yaptığı liderlik ve hizmetlerle adını tarihe yazdıran, dost ve kardeş Bosna-Hersek’in ilk Cumhurbaşkanı, dava ve fikir insanı merhum Aliya İzzetbegoviç’i vefatının 19’uncu yıl dönümünde saygıyla, rahmetle yâd ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
Halkına yaptığı liderlik ve hizmetlerle adını tarihe yazdıran, dost ve kardeş Bosna-Hersek’in ilk Cumhurbaşkanı, dava ve fikir insanı merhum Aliya İzzetbegoviç’i vefatının 19’uncu yıl dönümünde saygıyla, rahmetle yâd ediyorum. pic.twitter.com/8RoTpZPJ2g
— Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) October 19, 2022…

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12404261/cumhurbaskani-erdogandan-aliya-izzetbegovic-paylasimi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12404261/cumhurbaskani-erdogandan-aliya-izzetbegovic-paylasimi

Leave a Comment