Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Balıkesir OSB, Çamlık Millet Bahçesi, Ardıçtepe Barajı ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni”nde açıklamalarda bulundu. Faizlerin her ay inmeye devam edeceğini belirten Erdoğan, “Kimse bize bu konuda akıl vermesin.” dedi. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir’de katıldığı törende faiz mesajı verdi. Erdoğan, “Bu kardeşiniz bu görevde olduğu sürece faiz her geçen gün, her geçen hafta, her geçen ay inmeye devam edecektir. Kimse bize bu konuda akıl vermesin.” diye konuştu.
Erdoğan’ın konuşmasının ilgili kısmı şöyle:FAİZ HER GEÇEN AY İNMEYE DEVAM EDECEKÜlkemiz için kalıcı bir tehdit ve telafisi zor bir yıkım haline dönüşecek hiç bir adımı atmayacağız, attırmayacağız. Şimdi sadece fiyatlardaki dalgalanma ile mücadele ediyor insanlarımızın gelirlerini yeni fiyat seviyesine göre yükseltmeye çalışıyoruz. Çünkü sorunumuz devletin batması ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12341567/erdogan-kimse-akil-vermesin-faizler-inmeye-devam-edecek

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12341567/erdogan-kimse-akil-vermesin-faizler-inmeye-devam-edecek

Leave a Comment