Posted on: 9 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Prag’da Fransa Cumhurbaşkanı Emanuel Macron’u “Gel seni de alalım Türk Birliği’ne, her şey Avrupa’dan ibaret değil” sözleriyle davet etmişti.

Bu soruya Emmanuel Macron Avrupa Siyasi Topluluğu’nun (AST) ilk liderler toplantısı, Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı Çekya’nın başkenti Prag’da yapıldı.

Fransa lideri Emmanuel Macron ve Almanya Başbakanı Olaf Scholz’un teklifiyle toplanan zirveye Başkan Erdoğan’ın Ermenistan ve Azerbaycan’ı bir araya getirmesi damga vurdu.

 

“GEL SENİ DE TÜRK BİRLİĞİ’NE ALALIM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada ayak üstü gerçekleştirdiği bir sohbetteFransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a, “Gel seni de alalım Türk Birliği’ne, her şey Avrupa’dan ibaret değil” dedi.

MACRON TÜRKİYE’YE GELECEK Mİ?

Söz konusu anlar sosyal medyanın en çok izlenen videosu olurken Fransız liderin ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/erdogan-macronu-turk-birligine-davet-etmisti-fransiz-liderden-aciklama-geldi-haber-420433

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/erdogan-macronu-turk-birligine-davet-etmisti-fransiz-liderden-aciklama-geldi-haber-420433

Leave a Comment