Posted on: 13 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul Havalimanı’ndan Silivri’ye gitmek isteyen yolcular, havalimanında ulaşım katındaki 7 numaralı perondan “HVİST-7” numaralı otobüslere binebilecek.
Silivri’den havalimanına gelecek yolcular ise Marmara Cezaevi’nden kalkış yaparak sırasıyla Silivri Çarşı (Çorlu Durağı), Silivri Terminal, Selimpaşa, Kumburgaz ve Çatalca Devlet Hastanesi’ne uğrayan aynı numaralı otobüslerle havalimanına ulaşabilecek.
Yolcular, 70 lira olarak belirlenen biletlerini “www.hava.ist” internet sitesi ile cep telefonlarındaki “Havaist” mobil uygulamasından QR kod oluşturarak veya belirli ara duraklardan nakit, araca binişte kredi ve banka kartı ile alabilecek….

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12371777/havaist-istanbul-havalimani-ile-silivri-arasinda-sefer-baslatti

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12371777/havaist-istanbul-havalimani-ile-silivri-arasinda-sefer-baslatti

Leave a Comment