Posted on: 19 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Terör örgütü PKK tarafından öldürüldüğü açıklanan Ozan Çiftçi isimli HDP kongre delegesinin ‘ajan’ olarak suçlandığı öne sürüldü.

Gazeteci Mehmet Çek, HDP’li kongre delegesi Çiftçi’nin infazına ilişkin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda HDP’li isimlerin sessiz kalışı nedeniyle büyük tepki topladığını belirtti. 

HESAP SORDULAR

Örgütün infazının ardından korku ve paniğe kapılan isimlerin yanı sıra adaleti arayan birçok kişi de sosyal medya üzerinden HDP yönetimine hesap sordu. 

Çığ gibi büyüyen tepkilerin ardından her fırsatta ‘adalet’ naraları atan HDP’li Ömer Gergerlioğlu sessizliğini bozmayışıyla sert eleştirilerin odağı oldu.

PKK, kongre delegeniz, üyeniz bir genci infaz ettigini açıkladı. Bir açıklama yapmayacak mısınız @HDPgenelmerkezi ? `PKK ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/hdp-ozan-ciftci-isimli-delegenin-pkk-tarafindan-infaz-edilmesine-sessiz-haber-422046

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/hdp-ozan-ciftci-isimli-delegenin-pkk-tarafindan-infaz-edilmesine-sessiz-haber-422046

Leave a Comment