Posted on: 9 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya platformu Twitter üzerinde bulunan hesabından yaptığı paylaşımda; devlet üniversitelerinde okuyan öğrencilere, pazartesi gününden itibaren ücretsiz yemek dağıtacaklarını ifade etti.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya platformu Twitter üzerinde bulunan hesabından yaptığı açıklamada,  “Yarından itibaren Ege, Dokuz Eylül, Katip Çelebi Üniversiteleri ve İYTE’de (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü) gençlerimize ücretsiz yemek dağıtımına başlıyoruz. Ne yapıyorsak sizin için gençler” açıklamalarında bulundu. 
Ekonomik kriz nedeniyle zor günler geçiren çok sayıda üniversite öğrencisi, sosyal medya platformları üzerinden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e tebrik mesajı yazdı.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Ekrem İmamoğlu da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in mesajını alıntılayıp,  “Tebrikler Tunç Başkan’ım. Çok yakında İBB de İstanbul’daki üniversiteli evlatlarımız için yurt ve ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12345754/imamoglu-tebrik-etti-universite-ogrencilerine-ucretsiz-yemek

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12345754/imamoglu-tebrik-etti-universite-ogrencilerine-ucretsiz-yemek

Leave a Comment