Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü çıkışına muhalif kesimden de tepkiler gelmeye devam ediyor. Kılıçdaroğlu’na son olarak 6’lı masda ittifak yaptığı İYİ Parti’li isimlerden tepki geldi. İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan isim vermeden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

CHP’li Çetin Çapan, İYİ Partili Özkan’a sert bir cevap verdi. Özkan’ın Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü çıkışına yönelik “Günün mesajı! Siyasi rakiplerle mücadele stratejisinde; zayıf yönleri üzerine gitmek varken, en güçlü olduğu alana girmek siyasi harakiridir.” sözlerine yanıt veren Çapan, Özkan’ı ittifak ruhuna yakışmayan hareketlerde bulunduğu konusunda uyardı.

Özkan’ın tweetini ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/kemal-kilicdaroglunun-basortusu-cikisi-6li-masayi-da-karistirdi-chpli-ve-iyi-partili-isimler-sosyal-medyada-birbirine-girdi-haber-420212

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/kemal-kilicdaroglunun-basortusu-cikisi-6li-masayi-da-karistirdi-chpli-ve-iyi-partili-isimler-sosyal-medyada-birbirine-girdi-haber-420212

Leave a Comment