Posted on: 18 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yurt genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Malatya, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Adıyaman, Artvin, Sinop, Afyonkarahisar, Bolu, Düzce, Kastamonu’nun kıyı kesimleri, Kırklareli’nin kuzey ilçeleri, Çanakkale’nin doğusu ve Balıkesir’in kuzey kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
KUVVETLİ RÜZGARA DİKKAT!Rüzgarın Marmara ve Ege bölgeleri ile Batı Akdeniz’in iç kesimlerinde kuvvetli, Marmara ve Kuzey Ege’de zaman zaman kısa süreli fırtına (40-70 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ulaşımda aksamalar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması istendi….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12396555/meteoroloji-ruzgar-ve-yagis-icin-resmen-uyardi-marmaraya-dikkat

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12396555/meteoroloji-ruzgar-ve-yagis-icin-resmen-uyardi-marmaraya-dikkat

Leave a Comment