Posted on: 10 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Hakkari Yüksekova’da PKK elebaşı Abdullah Öcalan için yürüyüş düzenleyen HDP, polisin uyarılarına rağmen yürüyüşü iptal etmeyince gergin anlar yaşandı. 

Terör örgütü PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan’ın yeğeni HDP’li vekil Ömer Öcalan, burada yaptığı konuşmada skandal açıklamalara imza attı.

“POLİS TEŞKİLATININ YAPILANMASINA ROL OYNAYACAĞIZ”

“Polis teşkilatı yapılanmasını yeniden yapacağız” diyen ve PKK’nın resmi sözcülüğünü yapan HDP’li Ömer Öcalan’ın bu sözleri sosyal medyadan da tepki çekti.

 

 

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/pkknin-elebasi-ocalanin-hdpli-yegeninden-hadsiz-sozler-teskilatin-yapilanmasinda-rol-alacagiz-video-420503

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/pkknin-elebasi-ocalanin-hdpli-yegeninden-hadsiz-sozler-teskilatin-yapilanmasinda-rol-alacagiz-video-420503

Leave a Comment