Posted on: 13 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

‘Haberin Olsun’un bu haftaki yeni bölümünde Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan, Putin’in Türkiye’ye flaş doğal gaz merkezi teklifinin yansımaları ile kritik Suriye operasyonunun sinyallerini masaya yatırdı.
”AVRUPA ÜLKELERİ BİZİ GÜVENLİ ORTAK OLARAK GÖRÜYOR”

Türkiye’nin jeopolitik önemini anlatan Bozkurt, konum ve strateji itibariyle Avrupa ülkelerine avantaj sağladığımıza vurgu yaparak, ”Türkiye’nin jeopolitik önemi çok kritik. Tam ortadayız. Çin proje hazırlıyor, kuşak yolu. Türkiye’den geçmek zorunda. Güçlü olduğumuz için kimse bizsiz operasyon yapamıyor. Enerji meselesinde de kuzeyden sabotaj olunca Türkiye dedi. Avrupa ülkeleri bizi güvenli ortak olarak görüyor.” ifadelerini aktardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin’in samimi ilişkileri çerçevesinde, Putin’in Türkiye’ye doğal gaz merkezi teklifini değerlendiren Ceyhun Bozkurt, ”Bu açıklamayla Avrupa sallandı. ABD’nin Suriye’den çekilme meselesi süreçlerinin de ardından operasyon gelecek, göreceksiniz.” ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/bozkurt-rusya-ve-abdden-gelen-mesajlarin-ardindan-operasyon-gelecek-goreceksiniz-video-421102

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/bozkurt-rusya-ve-abdden-gelen-mesajlarin-ardindan-operasyon-gelecek-goreceksiniz-video-421102

Leave a Comment