Posted on: 24 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada ağzında et görmek insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada ağzında et gördüyseniz:

  • Sağlığınızı güçlendirecek sizi hastalıklara karşı güçlendirecek şeyler yapmalısınız.

Rüyada ağzında cam anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağzında kum görmek evi kendisinin çekip çevireceğine, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzında para sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağzında cam görmek maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine işarettir.

Rüyada ağzında cam kırılması büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada ağzında arı görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine alamet eder.

Rüyada ağzında yılan uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına alamet eder.

Rüyada ağzında süt görmek tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına işaret etmektedir.

Leave a Comment