Posted on: 17 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada albüm çıkarmak tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, makam edineceğine, itibar kazanacağına, maddi açıdan zarara uğranacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, kalkınacağına, ilerleyeceğine, büyük problemler yaşanacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine alamet eder.

Rüyada albüm çıkarmak gördüyseniz:

  • Tartışmaların ortasında kalırsanız, sessizliğinizi korumaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada albüm huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada albüm çıkarmak sorunlarının günden güne artacağına, önünün açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş albüm görmek rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine yorulur.

Rüyada albüm satın almak evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, işsiz kalmaya rivayet etmektedir.

Rüyada albüm görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada albüm almak kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada albüm bakmak fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına alamet eder.

Rüyada albüm hazırlamak çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına alamet eder.

Leave a Comment