Posted on: 9 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada annesinin nişanlandığını görmek çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, asık yüzlerin güleceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada annesinin nişanlandığını gördüyseniz:

  • İstenmeyen misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada annesinin nişanlandığını görmek kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına inanılır.

Rüyada eşi ile nişanlandığını görmek ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine delalettir.

Rüyada kızının nişanlandığını bereketin ve verimin hâkim olacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine inanılır.

Rüyada iki kez nişanlandığını görmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlandığını görmek diyanet bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, borçları varsa ödeyeceğine delalettir.

Rüyada bir tanıdığın nişanlandığını görmek ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada kocasını nişanlandığını görmek dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına tabir olunur.

Rüyada abinin nişanlandığını görmek yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine delalet eder.

Leave a Comment