Posted on: 29 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada başkasının çantasını karıştırmak acı veren durumların vuku bulacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, üzgün ve karamsar olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının çantasını karıştırmak gördüyseniz:

  • Seni tanıyanları şaşırtabilirsin.

Rüyada başkasının çantasını karıştırmak iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının çantasını bulmak kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine işarettir.

Rüyada başkasının çantasını kaybetmek kazancının ve rahatlığının daim olacağına, duygularını açığa vuracağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının çantasını çaldırmak gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, büyük başarıla kazanacağına rivayet eder.

Rüyada evde başkasının çantasını görmek başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının çantasını çalmak kusursuz bir yaşama kavuşacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına yorulur.

Rüyada başkasının çantasını taşımak işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına delalettir.

Rüyada başkasının çantasını almak endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine ve sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına delalet eder.

Leave a Comment