Posted on: 28 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada bayram şekeri dağıtmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, manevi olarak da yıpranacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bayram şekeri dağıtmak gördüyseniz:

  • Belli riskleri ortadan kaldırdıysanız, ilerleyebilirsiniz.

Rüyada bayram şekeri almak şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, uzun ve hayırlı bir ömre işaret etmektedir.

Rüyada bayram şekeri vermek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bayram şekeri istemek atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bayram şekeri dağıtmak kötü durumların ortadan kalkacağına, kazancın arttırılacağına işarettir.

Rüyada bayram şekeri topladığını görmek ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada bayram şekeri görmek ihya bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada bayram şekeri yemek hastalıkların şifa bulacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bayram şekeri saklamak birçok işin birlikte yapılacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine yorulur.

Leave a Comment