Posted on: 25 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada beyaz güvercinin yanına gelmesi sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, engellerin aşılacağına delalet eder.

Rüyada beyaz güvercinin yanına gelmesi gördüyseniz:

  • Özel meseleleri tartışmaktan çekinmemeniz yeni alanlar keşfetmenizi sağlayacak cevaplara ulaşmanızı sağlayabilir.

Rüyada beyaz güvercinin yanına gelmesi uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine yorulur.

Rüyada güvercinin yanına gelmesi uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz güvercinin ele konması zorlukların günden güne artacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercinin uçması elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercinin koluna konması eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, parasının her geçen gün artacağına işaret eder.

Rüyada beyaz güvercinin kafasını koparmak kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz güvercinin mektup getirmesi gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz güvercinin eve girdiğini görmek edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına işarettir.

Leave a Comment