Posted on: 8 Ekim 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada bir bebeği dövmek darp edileceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, düşünceli ve dalgın olacağına, geleceğinin parlak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir bebeği dövmek gördüyseniz:

  • Talep eden için büyük önem taşıyan bir yardım isteğiyle karşılaşacaksınız.

Rüyada bebeği olmayan birinin bebeği olması zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada bebeği ölü görmek allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine işarettir.

Rüyada göz bebeği olmaması sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeği kaçırmak hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine inanılır.

Rüyada bebeği aldırmak zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, büyük ve güzel işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir bebeği sahiplenmek kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada bebeği gömmek tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeği kaybetmek verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına yorulmaktadır.

Leave a Comment