Posted on: 24 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada birini güvenlik görevlisi olarak görmek sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, asık yüzlerin güleceğine, çocuklarının fazla olacağına, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada birini güvenlik görevlisi olarak gördüyseniz:

  • Artık daha zorlu mücadelelere girebilirsiniz.

Rüyada birini güvenlik görevlisi olarak görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple kendisini çok üzeceğine yorulur.

Rüyada hastanede güvenlik görevlisi görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine delalet eder.

Rüyada güvenlik görevlisi görmek tabiri huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine işaret eder.

Rüyada banka güvenlik görevlisi görmek sağlığın bozulacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada güvenlik görevlisi olduğunu görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada güvenlik görevlisi olmak zorlukların yakın zamanda biteceğine, temiz saf bir adamla evlenebileceğine rivayet eder.

Rüyada bayan güvenlik görevlisi görmek malından ve parasından kaybedeceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine yorulur.

Rüyada erkek güvenlik görevlisi görmek eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına yorulur.

Leave a Comment