Posted on: 23 Aralık 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada birinin fare kustuğunu görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin fare kustuğunu gördüyseniz:

  • İçinden çıkılması zor durumlar veya dalgalı hareketler içinde olan kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada birinin fare kustuğunu görmek mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına inanılır.

Rüyada birinin küstüğünü onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada birinin kustuğunu görmesi ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin saç kustuğunu görmek iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına işaret eder.

Rüyada hasta birinin kan kustuğunu görmek ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin sana küstüğünü görmek sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine yorulur.

Rüyada birinin üstüne kustuğunu görmek onunla yeniden kavuşacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine işarettir.

Rüyada birinin halıya kustuğunu görmek borçlarının çoğalacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına işarettir.

Leave a Comment