Posted on: 9 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada birinin mavi beyaz elbise giydiğini görmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, çalıştığına değeceğine, hayır işleri yapacağına, umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada birinin mavi beyaz elbise giydiğini gördüyseniz:

  • Bir an önce telefona sarılmanızda fayda var.

Rüyada birinin mavi beyaz elbise giydiğini görmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin mavi takım elbise giydiğini görmek uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, hayatın yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi beyaz elbise giydiğini görmek kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada birinin beyaz elbise giydiğini görmek gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine tabir olunur.

Rüyada başka birinin mavi elbise giydiğini görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta birinin mavi elbise giydiğini görmek ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin açık mavi elbise giydiğini görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine delalet eder.

Rüyada birinin siyah beyaz elbise giydiğini görmek hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına delalet etmektedir.

Leave a Comment