Posted on: 19 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada çat kapı misafir gelmesi sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine delalettir.

Rüyada çat kapı misafir gelmesi gördüyseniz:

  • Üzerinde uzlaşılması veya pazarlık yapılması zor konuları ertelemenizde veya bir kenara bırakmanızda fayda var.

Rüyada çat kapı misafir gelmesi çok hayırlı işlere atılacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada eve çat kapı misafir gelmesi uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine yorulur.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine yorulur.

Rüyada kapı içinde kapı görmek asla gururundan ödün vermeyeceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada kapı üstüne kapı açmak sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına inanılır.

Rüyada küs misafir onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine delalettir.

Rüyada misafir gelmesi uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada misafir ayakkabısı hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına rivayet etmektedir.

Leave a Comment